Top
Naše výhody

3D světelná reklama, 3D písmo, LED reklama, reklamní tabule, plotrové práce, grafické práce,výroba z plexiskla, prodej plexiskla, prodej LED diod

Světelná reklama, 3D reklama, 3D písmo

V nabídce naší společnosti naleznete celou řadu řešení pro Vaši reklamu na střechách objektů.
Od reklamních panelů umístěných na konstrukci s osvětlením, velkoplošných reklam až po samostatná písmena
vyráběná v mnoha provedeních s osvětlením pomocí neonu, Slimline trubic, zářivek nebo LED.

Součástí dodávky je vždy zaměření, statická a projektová dokumentace.
Na přání reklamu dodáme i se studií vlivu světelné reklamy na okolní prostředí.

Řezání plexiskla

Řežeme na míru dle přání zákazníka, včetně zaleštění či zabroušení hran.

Tato služba, která by se dala nazvat plexi přes ulici je našimi zákazníky hojně vyhledávaná pro velký sortiment našeho zboží a rychlost realizace jejich požadavků. Stálí zákazníci vědí, že jim stačí zavolat či poslat mailem objednávku a než k nám dorazí, mají přířez plexi připraven.

V dohledné době bude zprovozněna na těchto stránkách služba, kdy zákazník po zalogování okamžitě zjistí cenu požadovaného přířezu a bude moci odesílat jeho objednávku online.

Řezání tvarů

Provádíme řezání tvarových částí lasery, či kopírování na fréze dle dodaného vzoru.

(obr.těsnění pro vrtulníky, stojánků na pilníky)

Řezání laserem nebývá pro vytíženost obou strojů na počkání, nicméně termíny 1-3 dny pro kusovou výrobu jsou téměř bezkonkurenční!

Zákazníci nám mohou posílat podklady z Corelu, Autocadu, Adobe Ilustrátoru a dalších vektorových programů, či dodat technický výkres. Více se o technických možnostech laserů dozvíte v oddělení technologie.

Kopírování na fréze

Používá se tam, kde jde jen o pár kusů, zákazník dodá vzor a kde by cena digitalizace podkladů mohla převyšovat hodnotu celého výrobku. V praxi to vypadá tak, že zákazník dodá nějaký tvar namalovaný na kartonu a snaž se!

Jedná se o technologii vyloženě ruční práce, kde není požadována vysoká přesnost, ale pro její rychlost a efektivitu má své opodstatnění.

Nejvíce se využívá při výrobě náhražek oken pro automobily málo rozšířených značek, kdy majitel na své originální sklo rozbité zloději čeká i několik týdnů a potřebuje jezdit, nicméně již jsme zasklívali i autobusy.

Další stálí zákazníci – využívající tuto technologii – jsou majitelé potravin, na jejichž dveře tluče Hygiena a oni rychle potřebují přepážky do chladicích vitrín.

Vrtání

Vrtáme díry a řezáme závity dle výkresové dokumentace, případné provádíme jejich zahlubování, vystružování a leštění.

Toto je někdy spíše obor jemné mechaniky a pro nástrojaře, ale používáme snad nejkvalitnější závitořeznou hlavu na našem trhu. Jsme schopni řezat závity od M3 do 1,5 coule, více zatím po nás nikdo nechtěl.

Soustružení

Soustružíme díly a tvary z jednoho kusu (popřípadě ze soulepů z více barev) a následně leštíme

(obr.matky pro Topligt,ceny pro barmany, matku s dírou)

Vyrobili jsme již cca 30 000 ozdobných matek z plexiskla, které pro svou náročnou technologii nejdou vyrobit ani vstřikolisem. Dále často vyrábíme komponenty laboratorních přístrojů.

Ohýbání

Ohýbáme materiály do všech tvarů a rádiusů, a to jak pro technické, tak i dekorativní účely.

(obr.židle,stojánků L a na pilníky,vodičů kabelů)

Na našich 5 druzích ohýbaček jsme schopni ohnout různé materiály do požadovaného tvaru, a to do délky ohybu 3,1 metru.

Ohýbáme materiály jako polyester, PVC, polypropylen, polycarbonát a plexisklo, a to od síly 0,3 mm po plexi bloky o tloušťce 30 mm.

Tepelné tváření

Např. okna motorových člunů, plexiskla do solárií, výroba světlíků a krytů pro kamerové systémy

Tepelné tváření lze rozdělit do několika skupin:

1/ žíhání do tvaru – toto je technologie, kdy se materiálu dlouhodobým působením tepla vtiskne nová tvarová paměť dle formy, na kterou si lehá.

Tímto způsobem se vyrábějí kryty na chladicí vitríny, okna motorových člunů, bloky do akvárií (síla plexi 20-50 mm i více) a vlastně všechny desky s velkými rádiusy, kdy nestačí desku jen propružit, ale je vyžadována tvarová stálost.

2/ vyfukování – se dá jednoduše nazvat výrobou bublin.

Oproti lisování plexiskla má tu výhodu, že se materiál nedostává do styku s žádnou formou, o kterou by se mohl obtisknout a poškodit povrch, takže zůstává nadále velmi opticky čistý. Toho se využívá při výrobě světlíků, krytů bezpečnostních kamer, výrobě parabolických zrcadel atd.

Vyfukujeme čočky od průměrů cca 50 mm po 950 mm – např. světlíky, zrcadla, kryty kamer. Vyfukované tvary mohou mít základnu prakticky jakéhokoliv tvaru.

Pískování

Pro dekorativní či technické účely – např. stojánky pro šperkaře, vypískovávání loga zákazníka, příprava pro lakovnu

(obr.8bokého hranolu,ceny pro FFF ,hlavy pro Škodovku)

Pískovací box o vnitřních rozměrech 400 x 800 mm používáme pro finální úpravu specifických zakázek. Při požadavcích na pískování desek větších rozměrů odkazujeme zákazníky na sklářský ateliér Glarea v Italské ulici…

Leštění

Leštíme hrany, fazety, rádiusy i plochy.

Na diamantové leštičce Bermag dokážeme vyleštit hrany plexi do síly až 100 mm.

Vzhledem k digitálnímu nastavování úhlu náklonu leštící hlavy a možnosti výměny leštícího diamantu za matovací jsme schopni uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Dále samozřejmě používáme leštění ruční, plamenem i chemické.

Lisování

Využíváme pro výrobu ve větších seriích systémem forma-protiforma. Kusovou výrobu a vakuolisování plánujeme až koncem letošního roku.

Lepení

Lepíme všechny druhy síl a odstínů, plošně i hranami, na tupo i na pokos.
(stojánky M a S, blok na tupo, soulep barva s čirou, Expo)
Lepení je jednou z našich nejžádanějších činností a máme v ní velkou praxi. Místo dalšího rozepisování o této technologii nabízím krátkou fotogalerii.